استکی: ناداوری ها ذوب‌آهن را به این روز انداخت/ باید از بازی‌های خانگی بهترین استفاده را ببریم

استکی: ناداوری ها ذوب‌آهن را به این روز انداخت/ باید از بازی‌های خانگی بهترین استفاده را ببریم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

حسن استکی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره آخرین وضعیت ذوب‌آهن در تعطیلات لیگ برتر گفت: شرایط تیم ما بد نیست و خودمان را آماده می‌کنیم تا در شروع مجدد لیگ نتایج خوبی بگیریم. ما پنج بازی سخت در بیرون از خانه داشتیم و این موضوع فشار زیادی به تیم وارد کرد. شرایط جدول هم به ضرر ماست. ما باید گل‌گهر را می‌بردیم ولی بدشانس بودیم و باختیم. در مقابل آنها برابر پدیده شکست خوردند. از طرفی سه امتیاز بازی با پیکان را هم به سایپا دادند که این موضوع نیز در جایگاه تیم ما تأثیر گذاشت، هر چند که امیدوارم نتیجه بازی در کمیته استیناف تغییر کند. 

مربی تیم فوتبال ذوب‌آهن در ادامه در مورد تعطیلی‌های متعدد لیگ برتر عنوان کرد: این وقفه‌های طولانی قطعاً برای تیم‌ها خوب نیست و لیگ امسال مثل لیگ سال گذشته طولانی شد. ما باید با این شرایط کنار بیاییم و مسئله مهم این است خیلی خوب تمرین کنیم تا در ادامه بازی‌ها نتایج خوبی بگیریم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا با این وضعیت خطرناک در جدول نگران سقوط نیستند؟»، تصریح کرد: ذوب‌آهن تیمی ریشه‌دار است و نباید قرار گرفتن در چنین جایگاهی را تجربه می‌کرد. متأسفانه ناداوری‌ها در این فصل باعث شد تا تیم ما به انتهای جدول برود. نمی‌خواهم بگویم اشتباهات عمدی بود، ولی تعداد اشتباهات زیاد بود و این موضوع به تیم ما ضربه زد و تیم را به این روز انداخت. حالا باید به فکر هفت بازی پایانی باشیم. ما پنج بازی در اصفهان داریم و باید از بازی در خانه نهایت استفاده را ببریم و در لیگ برتر بمانیم. امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *