استقلال حریف خطرناکی است/ می‌خواهیم دست پر به مشهد برگردیم

استقلال حریف خطرناکی است/ می‌خواهیم دست پر به مشهد برگردیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، محمد نوازی در نشست خبری آنلاین قبل از دیدار برابر استقلال تهران (معوقه هفته بیست و یکم) گفت: فردا شاهد یک بازی خوب از دو تیم خواهیم بود. هر دو تیم شناخت خوبی از یکدیگر داریم و جا دارد از بازیکنان تیممان به دلیل حضور به موقع در تمرین تشکر کنم. آنها تمامی نکات کادر فنی را در تمرینات انجام داده و به دنبال این هستیم تا با ارائه یک بازی خوب با دست پُر به مشهد بازگردیم.

وی در مورد شرایط این روزهای استقلال هم تصریح کرد: درست است که استقلال مشکلات زیادی دارد اما آنها در یک لحظه می توانند خطرساز باشند، بنابراین تلاش می کنیم تا مقابل استقلال کاملا بازی منطقی ارائه کرده و به آنچه که به دنبال آن هستیم دست پیدا کنیم.

نوازی ادامه داد: استقلال دارای مربی خوب و بازیکنان قابل قبولی است. آنها نمی خواهند در تهران بازنده باشند و شرایط خوبی هم دارند. ما روی نقاط قوت و ضعف این تیم کار کرده ایم و به دنبال این هستیم که بتوانیم از نقاط ضعف حریف استفاده و به سه امتیاز این تیم دست پیدا کنیم.

مربی پدیده در ادامه افزود: برای دو تیم آرزوی موفقیت دارم. به پایان فصل نزدیک می شویم و باید امتیازها را به طور کامل جمع کنیم تا بتوانیم به آن جایگاهی که به دنبال آن بودیم برسیم.

نوازی در پایان و در پاسخ به این پرسش که آیا برای دیدار برابر استقلال محروم یا مصدوم دارید؟ گفت: خوشبختانه تمام بازیکنان ما سرحال هستند و برای این دیدار محروم یا مصدوم نداریم. با تمام قوا مقابل استقلال ظاهر خواهیم شد تا بتوانیم سه امتیاز این بازی را از آن خود کنیم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *