استاداسدی: این تیم ملی شبیه تیم ۹۸ است/ حریفان ایران را بی‌جهت بزرگ کرده‌اند

استاداسدی: این تیم ملی شبیه تیم ۹۸ است/ حریفان ایران را بی‌جهت بزرگ کرده‌اند

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

علی‌اکبر استاداسدی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره پیروزی 10 بر صفر ایران برابر کامبوج گفت: تیم ملی خوبی داریم و این بردها هم قابل پیش‌بینی بود. بعضی‌ها حریفان تیم ملی در این گروه را بی‌جهت بزرگ کرده‌اند در حالی که از اول هم مشخص بود تیم‌هایی مثل بحرین، هنگ‌کنگ و کامبوج نمی‌توانند برای ما حریف باشند چون سطح فوتبال ایران از این تیم‌ها بالاتر است. عراق را هم شکست خواهیم داد و به مرحله بعد صعود می‌کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا ایران به جام جهانی صعود خواهد کرد؟» اظهار داشت: کار ما در مرحله بعد سخت‌تر خواهد شد اما با این تیم باید به جام جهانی برویم چون واقعا نفرات خوبی داریم. خیلی از بازیکنان ما در اروپا بازی می‌کنند و در هر پست چند بازیکن خوب داریم. این تیم ملی شبیه تیم ملی 98 است و مثل آن تیم بازیکنان باکیفیتی دارد.

استاداسدی در ارتباط با عملکرد دراگان اسکوچیچ در تیم ملی عنوان کرد: دراگان در صنعت‌نفت عملکرد خوبی داشت. درست است که خیلی‌ها معتقدند یک مربی بزرگ و نامی باید هدایت تیم ملی را بر عهده می‌گرفت ولی فدراسیون فوتبال در آن زمان گزینه نداشت و در نهایت اسکوچیچ را انتخاب کرد. فدراسیون با توجه به مشکلات مالی و بدهی‌های فراوان نمی‌توانست مربی بزرگ و سرشناس بیاورد و مسئولان گفتند اسکوچیچ یک مربی خارجی است و بهتر است او را انتخاب کنیم. این مربی تاکنون بد نتیجه نگرفته است. باید به دراگان زمان بدهیم و در حال حاضر قضاوت کردن زود است.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *