اختلاف جدید رادوشویچ با پرسپولیس بر سر آپشن ۱۸ هزار دلاری!

اختلاف جدید رادوشویچ با پرسپولیس بر سر آپشن ۱۸ هزار دلاری!

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، بوژیدار رادوشویچ دروازه‌بان کروات تیم پرسپولیس، پس از تعطیلی مسابقات لیگ با کسب اجازه از کادر فنی سرخپوشان برای چند روزی راهی کشورش شد، اما با وجود پایان مدت مرخصی، تاکنون حاضر به بازگشت به تمرینات پرسپولیس نشده است.

رادوشویچ که به دلیل عدم دریافت مطالباتش از باشگاه دلخور است، تاکنون 47 درصد از قرارداد فصل جاری خود را دریافت کرده و به گفته مسئولان پرسپولیس به محض بازگشت به تمرینات 10 درصد دیگر قراردادش را نیز دریافت خواهد کرد، اما ظاهراً مشکل اصلی رادو مطالبات 100 هزار دلاری فصل گذشته و همچنین اختلاف بر سر بند 18 هزار دلاری آپشن قرارداد این بازیکن است.

دروازه‌بان کروات پرسپولیس که فصل گذشته و پس از جدایی بیرانوند در مقطعی به‌عنوان دروازه‌بان اول این تیم درون دروازه ایستاد، طبق بندی در قراردادش در صورت رضایت کتبی کادر فنی از عملکرد او 18 هزار دلار به‌عنوان آپشن دریافت می‌کند. رضایتی که نه کالدرون در نیم‌فصل اول و نه گل‌محمدی در نیم‌فصل دوم نامه آن را امضا نکردند و اکنون محل اختلاف باشگاه پرسپولیس با رادوشویچ است. این دروازه‌بان با وجود اینکه هیچکدام از سرمربیان فصل گذشته پرسپولیس این نامه را امضا نکرده‌اند، اکنون برای بازگشت به تمرینات خواهان دریافت آپشن 18 هزار دلاری به علاوه مطالبات 100 هزار دلاری فصل گذشته خود است.

مدیران باشگاه پرسپولیس در همین زمینه در حال مذاکره با رادوشویچ برای بازگشت به تمرینات هستند و امیدوارند این بازیکن هر چه زودتر به جمع سرخپوشان بازگردد. رادو که قراردادی سه ساله با پرسپولیس دارد، هفته گذشته نامه تهدید به فسخ قرارداد را به باشگاه ارسال کرد، اما تاکنون اقدامی برای فسخ رسمی قراردادش نداشته است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *