احمدزاده: اسکوچیچ به تیم ملی آرامش داد/ این تیم یک پله از تیم ۹۸ بالاتر است

احمدزاده: اسکوچیچ به تیم ملی آرامش داد/ این تیم یک پله از تیم ۹۸ بالاتر است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

محمد احمدزاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره صعود ایران به مرحله بعدی مقدماتی جام جهانی 2022 اظهار داشت: تیم ملی قبل از اینکه به بحرین برود با شرایط سختی مواجه بود، چون ما باید هر چهار بازی را با برد پشت سر می‌گذاشتیم و این موضوع استرس‌هایی را ایجاد کرده بود. البته تیم ملی از لحاظ بازیکن با هیچکدام از تیم‌هایی که با آنها روبه‌رو شدیم قابل قیاس نبود. وقتی بازی با عراق را دیدم این سؤال برایم پیش آمد که چطور با این بازیکنان توانمند نتوانستیم در 10 سال گذشته آنها را شکست دهیم؟! خوشبختانه تیم ملی عملکرد خوبی داشت و امیدوارم این بازیکنان که می‌توانند یک نسل تأثیرگذار را تشکیل بدهند در آینده هم موفق باشند.

وی در ادامه یادآور شد: ما بازیکنان بسیار خوبی داریم که در اروپا فوتبال بازی‌ می‌کنند و فکر می‌کنم این تیم حتی از تیم ملی سال 1998 هم یک پله بالاتر باشد. شاید در آن تیم منیت وجود داشت، ولی من در این تیم هیچ منیتی نمی‌بینم و روابط بازیکنان نشان می‌دهد که با یکدیگر همدل و متحد هستند.

سرمربی پیشین تیم ملی ملوان بندرانزلی با تمجید از عملکرد دراگان اسکوچیچ در مورد احتمال کنار گذاشتن این تیم مربی گفت: ما با شایستگی صعود کردیم و اسکوچیچ هم آرامش خوبی به تیم ملی داد. این موضوع نقش مهمی در صعود تیم ملی داشت. ما باید این نکته را در نظر بگیریم که شرایط تیم ملی در دور رفت بسیار بد بود و اسکوچیچ توانست کارش را بسیار خوب انجام دهد.

احمدزاده در پاسخ به این پرسش که آیا ایران به جام جهانی صعود خواهد کرد، تصریح کرد: ما پتانسیل صعود به جام جهانی را داریم. البته باید برخی از مشکلات را برطرف کنیم تا از لحاظ فنی و تاکتیکی شرایط بهتری داشته باشیم. فکر می‌کنم برای دور بعد باید تدارک بهتری دیده و البته هماهنگی در خط دفاع هم بیشتر شود.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *