احتمال کنار گذاشته شدن کوبو از رئال مادرید به خاطر حضور در المپیک توکیو

احتمال کنار گذاشته شدن کوبو از رئال مادرید به خاطر حضور در المپیک توکیو

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه آ اس اسپانیا، تاکوفوسا کوبو، بال 20 ساله تیم فوتبال رئال مادرید که فصل گذشته به صورت قرضی برای ختافه توپ می‌زد، ممکن است یک سال دیگر هم به مجبور شود در تیمی دیگر به صورت قرضی بازی کند آن هم به خاطر حضور در المپیک 2020.

کوبو به اردوی تیم امید ژاپن دعوت شده تا در المپیک 2020 توکیو شرکت کند اما رفتن او به کشورش همانا و باز ماندن از تمرینات و اردوی پیش فصل رئال مادرید همانا. در حالی که اردوی پیش فصل اکثر تیم‌های باشگاهی در اروپا پس از کار ملی‌پوشان‌شان در یورو 2020 آغاز می‌شود، کوبو در اواخر ماه جولای (23 جولای تا 8 آگوست) تازه کار خود را در المپیک آغاز می‌کند. به این ترتیب او نزدیک به یک ماه و نیم از زمان حضورش در تمرینات تیم امید ژاپن درگیر این مسابقات خواهد بود و کل اردوی پیش فصل رئال مادرید را از دست خواهد داد.

از این رو کارلو آنچلوتی نخواهد توانست روی او حساب کند و سرمربی ایتالیایی جدید کهکشانی‌ها احتمالاً به باشگاه خواهد گفت که می‌تواند بازیکن ژاپنی‌اش را یک فصل دیگر به تیمی دیگر قرض دهد، درست مانند همان اتفاقی که فصل گذشته رخ داد.

کوبو فصل گذشته ابتدا به صورت قرضی برای ویارئال توپ می‌زد اما بعد از سپری کردن روزهایی کم فروغ در آنجا راهی ختافه شد. با توجه به عملکردی که او در ختافه داشت، احتمال دارد که باشگاه مادریدی با رئالی‌ها تماس بگیرد و درخواست تمدید قرارداد قرضی او را بدهد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *