احتمال حضور رضایی به جای مهاجری در تیم فوتبال مس کرمان

احتمال حضور رضایی به جای مهاجری در تیم فوتبال مس کرمان

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، تیم فوتبال مس شهر بابک با هدایت وحید رضایی در حالی صعودش به لیگ دسته اول را قطعی کرد که هنوز ۳ هفته تا پایان رقابتهای لیگ دسته دوم کشور باقی است و بازیهای شهر بابکی ها در این سه هفته تشریفاتی است.

شاگردان وحید رضایی که پدیده این فصل لیگ دسته دوم کشور هستند، در پایان هفته بیست و سوم ۵۴ امتیاز به دست آورده‌اند و نزدیک ترین تیم به آنها شهید قندی یزد با ۳۸ امتیاز است. مس شهر بابک در مجموع ۲۳ بازی ۱۶ بار پیروز شده، ۶ بار برابر حریفان متوقف شده و تنها یک بار شکست را پذیرفته است. آنها ۳۴ بار گل زده‌اند و در ۲۳ بازی تنها ۴ بار دروازه شان باز شده تا آماری فوق‌العاده از خود به جای گذاشته باشند.

از سوی دیگر تیم فوتبال مس کرمان که تا یکی دو هفته پیش صدر جدول لیگ دسته اول را در اختیار داشت، با قرار گرفتن روی نوار ناکامی حالا به رده ششم جدول سقوط کرده تا این شائبه ایجاد شود که احتمال تغییر در کادر فنی این تیم وجود دارد.

در همین رابطه خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد احتمال اینکه وحید رضایی که نتایجی فوق‌العاده با مس شهر بابک در لیگ دسته دوم به دست آورده جانشین رضا مهاجری در تیم مس کرمان شود، وجود دارد.

آنچه مسلم است نتایج ضعیف مس کرمان در هفته‌های اخیر و دور شدن این تیم از صدر جدول، مسئولان این باشگاه را بر آن داشته تا اقداماتی برای بازگرداندن شانس صعود به تیم شان داشته باشند و احتمال اینکه این اقدامات منجر به تغییراتی در کادر فنی شود وجود دارد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *