ابراز خوشحالی ایموبیله بابت گلزنی در دیدار افتتاحیه

ابراز خوشحالی ایموبیله بابت گلزنی در دیدار افتتاحیه

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، چیرو ایموبیله که در برتری 3 بر صفر شب گذشته (جمعه) تیم ملی فوتبال ایتالیا مقابل ترکیه در بازی افتتاحیه شانزدهمین دوره جام ملت‌های اروپا، دومین گل آتزوری را در دقیقه 66 به ثمر رساند، پس از این دیدار در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «رای اسپورت» ایتالیا گفت: پس از این همه مدت، دیدن هواداران که بابت گل شادی می‌کردند فوق‌العاده بود. ما سرانجام پس از مدت طولاتی به خاطر این ویروس لعنتی گردهم آمدیم. به نظرم ما در این بازی صبور بودیم. ترکیه تیم قدرتمندی است و برای تیم‌های سطح بالا دردسرساز بوده است. ما در نیمه اول سعی کردیم با بردن توپ به سمت چپ و راست زمین، آنها را خسته کنیم.

وی افزود: متأسفانه ما به طور منظم به دیوار دفاعی آنها برخورد کردیم، به خصوص اینکه در نبردهای هوایی چندان خوب نیستیم. ترکیه اما در نیمه دوم خسته‌ شده بود و پس از گل اول ما، فضاهایی به روی‌مان باز شد که همین باعث شد تا کیفیت تیمی خود را نشان دهیم.

ایموبیله که در سومین بازی متوالی موفق شد برای تیم ملی فوتبال کشورش گلزنی کند، صحبت‌های خود را اینطور به پایان برد: گلزنی در بازی افتتاحیه یورو، آنهم در ورزشگاه خانگی تیم باشگاهی‌ام، دیگر بهتر از این نمی‌شد.

ایتالیا نهمین برد متوالی خود را جشن گرفت، این در حالی است که شاگردان مانچینی در این 9 بازی، دروازه‌ خود را بسته نگه داشته‌اند و 28 گل نیز به ثمر رسانده‌اند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *