آوخ: از بازی با پرسپولیس سه امتیاز را می‌خواهیم

آوخ: از بازی با پرسپولیس سه امتیاز را می‌خواهیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

مهرداد آوخ در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص شرایط تیم مس رفسنجان در تعطیلی لیگ برتر فوتبال، گفت: شکست سنگین برابر سپاهان باعث شد شرایط روحی خوبی نداشته باشیم و تعطیلات لیگ برتر فرصت مناسبی بود تا روی نقاط ضعف خودمان کار کنیم. چند بازی دوستانه هم انجام دادیم که قطعا در ادامه لیگ به ما کمک خواهد کرد. حالا هم برای بازی با پرسپولیس شرایط خوبی داریم.

این بازیکن در پاسخ به این سوال که چرا مس رفسنجان سه باخت پیاپی را تجربه کرد، اظهار داشت: فوتبال همیشه بالا و پایین دارد. چند نتیجه خوب گرفتیم و صعود قابل توجهی در جدول داشتیم ولی در 3 بازی نتیجه نگرفتیم که البته معتقدم در بازی با نفت مسجد سلیمان و نساجی به شدت بدشانس بودیم. 10 موقعیت گل داشتیم ولی حریف‌مان با یک موقعیت به گل می‌رسیدند. فقط بازی با سپاهان بود که از لحاظ فنی عملکرد خوبی نداشتیم.

وی در ارتباط با دیدار روز جمعه مقابل پرسپولیس در شروع دوباره لیگ برتر عنوان کرد: بازی با پرسپولیس همیشه لذت‌بخش است و به زمین مسابقه می‌رویم تا از این بازی لذت ببریم. با توجه به اینکه در زمین خودمان بازی می‌کنیم به چیزی جز برد فکر نخواهیم کرد و شک نداریم که در این بازی نتیجه خواهیم گرفت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *