آنچلوتی پسرش و بازیکن سابق کهکشانی‌ها را به کادر فنی رئال مادرید می‌برد

آنچلوتی پسرش و بازیکن سابق کهکشانی‌ها را به کادر فنی رئال مادرید می‌برد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، نشریه آس اسپانیا نوشته است که آلوارو آربلوا بازیکن سابق تیم فوتبال رئال مادرید که در حال حاضر هدایت تیم نونهالان این باشگاه را برعهده دارد، به درخواست کارلو آنچلوتی سرمربی جدید کهکشانی‌ها همراه با این مرد ایتالیایی در کادر فنی پرافتخارترین تیم اسپانیا مشغول به کار خواهد شد.

آنچلوتی در نخستین دوره مربیگری‌اش در رئال مادرید (2013 تا 2015) از دو تن از بازیکنان سابق باشگاه (زین‌الدین زیدان و فرناندو هیرو) دعوت کرده بود به عنوان دستیار به او کمک کنند، این بار هم تصمیم گرفته است که یکی از بازیکنان پیشین باشگاه که در دوره اول مربیگری مرد ایتالیایی در مادرید زیر نظرش بازی می‌کرد را به کادر فنی کهکشانی‌‌ها دعوت کند.

آلوارو آربلو دارای همان گزینه‌هایی است که کارلتو برای انتخاب دستیارش نیاز داشت. سابقه هدایت تیم‌های پایه، سابقه بازی در رئال مادرید و تازه‌کار بودن در حرفه مربیگری. شاگردان آربلوا اخیراً در یکی از گروه‌های لیگ نونهالان فوتبال اسپانیا به عنوان قهرمانی دست پیدا کردند. تیم او 15 پیروزی، دو تساوی، بدون شکست، 104 گل زده و تنها 5 گل خورده داشت.

اما آنچلوتی برای هدایت رئال مادرید بار دیگر روی کمک فرزند خود داویده نیز حساب خواهد کرد. داویده آنچلوتی 32 ساله که در تیم‌‌‌های قبلی پدرش از جمله رئال مادرید، بایرن مونیخ و اورتون به او به عنوان دستیار دوم و آنالیزور کمک می‌کرد، اکنون بار دیگر در همان نقش فعالیت خواهد داشت.

کارلو آنچلوتی , تیم فوتبال رئال مادرید ,

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *