آنچلوتی: نمی‌توانم رئال مادرید را بدون راموس تصور کنم/ امباپه؟ بازیکنی می‌‌‌خواهم که در خدمت تیم باشد

آنچلوتی: نمی‌توانم رئال مادرید را بدون راموس تصور کنم/ امباپه؟ بازیکنی می‌‌‌خواهم که در خدمت تیم باشد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، مراسم معارفه کارلو آنچلوتی در آغاز دومین دوره مربیگری‌اش در تیم فوتبال رئال مادرید روز گذشته (چهارشنبه) برگزار شد و این مرد ایتالیایی به سؤالات خبرنگاران پاسخ داد.

آنچلوتی در ابتدا بابت اعتماد دوباره مسئولان باشگاه رئال مادرید به او برای هدایت این تیم تشکر کرد و گفت: از همه تشکر می‌کنم، از رئیس و خوسه آنخل (مدیر اجرایی باشگاه). من بسیار خوشحالم که دوباره در این تیم که آن را مانند خانه خودم می‌دانم، هستم. می‌خواهم با تمام توانم کار کنم تا افتخاراتی که قبلاً کسب کردیم را دوباره تکرار کنیم. من از اولین دوره حضورم در رئال مادرید خاطرات خوبی دارم و فکر می‌کنم که در این دوره هم بتوانیم اتفاقات خوبی را رقم بزنیم. می‌دانم هدایت رئال مادرید چه معنایی دارد، اما با کمال میل و مسرت آن را پذیرفتم و می‌خواهم با تمام توانم به این باشگاه کمک کنم. هدایت رئال مادرید مسئولیتی زیباست. رئال بهترین باشگاه دنیاست، پس طبیعی است که مسئولیت هدایت آن سنگین‌تر از سایر تیم‌ها باشد.

کارلتو درباره احتمال جدایی سرخیو راموس که قراردادش به پایان رسیده است هم گفت: هر اتفاقی که بیفتد، رئال مادرید، رئال مادرید باقی خواهد ماند و باید در تمامی رقابت‌ها بجنگد و با بهترین ترکیب ممکن هم این کار را انجام خواهد داد. در مورد راموس هم باید بگویم که من تازه آمده‌ام و باید با او و باشگاه درباره این موضوع صحبت کنم. این کار را هم در روزهای آتی انجام می‌دهم. من نمی‌توانم رئال را بدون راموس تصور کنم. پروسه بازگشتم به رئال مادرید خیلی سریع رخ داد و به همین دلیل من زمان کافی برای صحبت با اعضای تیم نداشته‌ام. با این حال همه بازیکنان را خوب می‌شناسم و در روزهای آینده با آنها صحبت خواهم کرد.

آنچلوتی در پاسخ به این سؤال که آیا برای فصل آینده به یک ستاره مانند کیلیان امباپه نیاز دارد، گفت: بازیکنان باکیفیت شانس موفقیت شما را افزایش می‌دهند. داشتن تیمی با مهره‌های باکیفیت، بازیکنانی که آماده از خودگذشتگی، کار گروهی و کمک به یکدیگر باشند بسیار مهم است. بعد از آن خب مشخصاً هرچه سطح کیفی بازیکنان تیم‌تان بالاتر باشد، چیزهای بیشتری می‌توانید از آنها بگیرید. با این حال چیزی که به نظر من خیلی مهم است، توانایی انجام کار گروهی و در خدمت تیم بودن است.

سرمربی ایتالیایی رئال مادرید درباره احتمال بازگشت گرث بیل به رئال مادرید پس از حضور قرضی‌اش در تاتنهام هم گفت: او در لیگ برتر هم زیاد بازی نکرده، اما گل‌های فراوانی زده است. او در بازی‌های آخر تیمش بسیار تأثیرگذار بود. در واقع هر زمان که به طور مداوم بازی کرده، عملکردش مثبت بوده است. من بیل را خوب می‌شناسم. او برای بازی کردن انگیزه کافی را دارد. من شک ندارم که او می‌تواند فصل خوبی داشته باشد.

آنچلوتی درباره اهدافش در رئال مادرید با توجه به دستاوردهای ناچیزی که طی دو فصل اخیر در اورتون داشت هم گفت: هر تیمی اهداف خودش را دارد. هدف رئال مادرید بردن همه جام‌هاست و هدف اورتون جنگیدن برای حضور در لیگ اروپا. پس در هر تیمی بردن جام تنها ملاک موفقیت محسوب نمی‌شود. موفقیت یک مربی با تحقق اهداف باشگاه حاصل می‌شود. یک سال پیش اورتون برای سقوط نکردن می‌جنگید و امسال برای رفتن به اروپا.

سرمربی جدید کهکشانی‌ها درباره زیدان و تصمیمش برای جدایی از رئال مادرید هم گفت: از زیدان چه بگویم؟ او سه بار متوالی قهرمان لیگ قهرمانان شد. فصل پیش هم تا روز آخر کارش را عالی انجام داد. تمام اعضای باشگاه باید قدردان او باشند. اما فوتبال همین است. عده‌ای از مربیان می‌روند و مربیانی دیگر به جای آنها می‌آیند. من با او حرف نزده‌ام و فقط چند پیام دادم، چون همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد، اما این کار را انجام خواهم داد.

کارلتو در نهایت درباره احتمال بازگشت کریستیانو رونالدو به رئال مادرید پس از بازگشت او به این تیم هم گفت: من کریستیانو را خیلی دوست دارم، اما فکر نمی‌کنم که حرف زدن درباره بازیکنان سایر تیم‌ها درست باشد و رونالدو هم هنوز با یوونتوس قرارداد دارد. پس به نظرم صحیح نیست که درباره او حرف بزنیم. او هنوز هم کارش را خوب انجام می‌دهد و گل‌های زیادی می‌زند. یک خبرنگار ایتالیایی از من پرسید که آیا رونالدو به پایان حرفه‌اش رسیده و به (شوخی) گفتم بله، چون او 30 گل زد و قبلاً‌ 50 گل می‌زد، پس حتماً اُفت کرده است! پیام از رونالدو؟ نه او به من هیچ پیامی نداده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *