آلگری، خواهان ادامه همکاری با کیه‌لینی و بونوچی

آلگری، خواهان ادامه همکاری با کیه‌لینی و بونوچی

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، ماسیمیلیانو آلگری که هفته پیش جانشین آندره‌آ پیرلو در یوونتوس شد، به نظر می‌رسد برای فصل آینده قصد ندارد تغییری در خط دفاعی این تیم به وجود بیاورد. بر اساس گزارش روزنامه «گاتزتا دلو اسپورت»؛ آلگری خواهان ادامه همکاری با جورجو کیه‌لینی ولئوناردو بونوچی است.

قرار است مکس آلگری روز پنجشنبه با مدیران باشگاه یوونتوس اولین دیدار رسمی‌اش از زمان بازگشت به این تیم را داشته باشد و طرفین درباره مسائل مختلف با هم بحث کنند. آینده کریستیانو رونالدو در این تیمی یکی از موضوعات اصلی این جلسه خواهد بود، این در حالی است که وضعیت خط دفاعی این تیم نیز مورد بحث قرار می‌گیرد.

بر اساس ادعای «گاتزتا دلو اسپورت»؛ آلگری تصمیمش را در خصوص خط دفاعی گرفته و خواهان تمدید شدن قرارداد کیه‌لینی 36 ساله است، این در حالی است که قرارداد فعلی او با یوونتوس او در پایان ماه ژوئن منقضی می‌شود.

سرمربی ایتالیایی بانوی پیر همچنین با بونوچی 34 ساله صحبت کرده و هر دو مشکلاتی که در گذشته با هم داشته‌اند را حل کرده‌اند و آماده شروعی جدید از فصل 22-2021 هستند. به این ترتیب دو کاپیتان یووه در این تیم خواهند ماند.

ماتیس دلیخت هلندی هم از سوی آلگری به عنوان یکی از ارکان اصلی خط دفاعی راه‌راه پوشان تورین در نظر گرفته شده است.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *