آزمون: از عملکرد شاگردانم راضی هستم

آزمون: از عملکرد شاگردانم راضی هستم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از  سایت رسمی فدراسیون، مریم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان بانوان پس از پیروزی برابر تاجیکستان گفت: بازی را خوب شروع کردیم و گل اول را در دقیقه نخست به ثمر رساندیم. اصرار داشتیم تاکتیک تیمی خود را اجرا کنیم. هدفمان برای عملکردی بهتر در بازیهای آینده است به همین دلیل اصرار داشتیم که بازیکنان نکته به نکته مواردی که می خواستیم را پیاده کنند.

وی ادامه داد: نیمه اول تاجیکستان فشار زیادی آورد اما بین دو نیمه با بازیکنان صحبت کرده و در نیمه دوم  ملی پوشان تک ضرب و دو ضرب کار کردند و در نهایت پیروز میدان شدیم. تیم تاجیکستان دوندگی بالایی داشته و همینکه بازیکنانم استارت میزند، راه را بر روی آنها می بستند.

آزمون افزود: در نیمه دوم بهتر بازی کردیم و تعویض‌های خوبی داشتیم. موقعیت‌های زیادی داشتیم، آفساید زیادی داوران گرفتند. بازی اول همیشه برای هر تیمی سخت است و در مجموع از عملکرد بازیکنانم راضی هستم.

وی در خصوص عملکرد تاجیسکتان در پایان گفت: این تیم نسبت به دو سال گذشته بسیار تغییر کرده بود. تبریک به مربی و فدراسیون فوتبال تاجیکستان می‌گویم چرا که تیمی متفاوت نسبت به تیمی که در دو سال قبل را در میدان شاهد بودیم و مطمئنم در آینده‌ای نزدیک بهتر خواهند شد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *