آریاکیا: امیدوارم شگفتی بزرگی را رقم بزنیم

آریاکیا: امیدوارم شگفتی بزرگی را رقم بزنیم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

پوریا آریاکیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درخصوص شرایط تیم آلومینیوم اراک گفت: وضعیت تیم ما خوب است و یک بازی دوستانه در تهران مقابل فولاد انجام دادیم و قرار است یک بازی هم در سپاهان در اصفهان انجام دهیم. تعطیلی مسابقات آزاردهنده است ولی انجام بازی‌های دوستانه به ما کمک می‌کند در شرایط بازی قرار داشته باشیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می‌توانند در این فصل سهمیه لیگ قهرمانان آسیا را به دست بیاورند، تصریح کرد: طبیعتا این موضوع قابل دسترس خواهد بود و تلاش می‌کنیم در لیگ برتر روند مثبت خودمان را ادامه دهیم و بچه‌ها نیز به این باور رسیده‌اند که می‌توانیم یک کار بزرگ انجام دهیم. در جام حذفی شرایط خوبی داریم و مثل هر تیمی برای خودمان شانس قهرمانی قائل هستیم. امیدوارم در پایان فصل یک شگفتی بزرگ را رقم بزنیم.

آریاکیا درخصوص عملکردش در فصل جاری خاطرنشان کرد: امسال نسبت به سال گذشته بیشتر در چشم بودم و تلاش کردم علمکرد خوبی داشته باشم. از طرفی تغییر پست دادم و از وینگر چپ به دفاع چپ آمدم و این باعث شد دوندگی‌ام بیشتر شود. امیدوارم بتوانم در آینده بیشتر به تیمم کمک کنم.

مدافع آلومینیوم در خصوص بحث تمدید قراردادها و اینکه چه تصمیمی برای فصل آینده خواهد گفت: باشگاه مدتی پیش اعلام کرد که قصد تمدید قرارداد بازیکنان را دارد اما هنوز مذاکرات جدی شروع نشده است. من هم مثل اکثر بازیکنان تا پایان فصل قرارداد دارم ولی واقعیت این است که هنوز تصمیمی نگرفته‌ام. مطمئنا بعد از پایان فصل شرایط را بررسی خواهم کرد و این را می‌دانم که باید بهترین تصمیم را بگیرم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *