گزارش رسانه سعودی از دردسر آسیایی حریف تراکتور؛ حمدالله و امرابط از فهرست النصر خارج می‌شوند؟

گزارش رسانه سعودی از دردسر آسیایی حریف تراکتور؛ حمدالله و امرابط از فهرست النصر خارج می‌شوند؟

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، پایگاه خبری سعودی اسپورت عربستان با اشاره به تلاش باشگاه النصر برای حضور قدرتمندانه در دیدار مقابل تراکتور ایران نوشت:کادر فنی النصر برای انتخاب بازیکنان خارجی این تیم در فهرست آسیایی دچار تردید خواهد شد.

در این گزارش آمده است: “هواداران النصر در انتظار اعلام فهرست این تیم برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا هستند در حالی که این باشگاه برای دیدار با تراکتور ایران در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا آماده می‌شود و در همین راستا وینسنت ابوبکر، اندرسون تالیسکا و جلال الدین ماشاریپوف را به خدمت گرفته است.”

سعودی اسپورت همچنین ادامه داد: «مانو منز و کادر فنی برای انتخاب چهار بازیکن خارجی در فهرست آسیایی دچار مشکل جدی خواهند شد. النصر در حال حاضر 6 بازیکم با کیفیت خارجی در اختیار دارد. نورالدین امرابط ، پتروس، تالیسکا، وینسنت ابوبکر، عبدالرزاق حمدالله و جلال الدین ماشاریپوف ازبک. در این بین ماشاریپوف به عنوان بازیکن آسیایی در فهرست قرار می‌گیرد و کادر فنی باید سه بازیکن دیگر را انتخاب کند. پتروس هم یکی از اولویت‌های سرمربی برزیلی خواهد بود که از نفرات با کیفیت النصر است. از سویی وینسنت ابوبکر هم مهاجم جدید و تاثیرگذاری است که برای حضور در مسابقات آسیایی جذب شده و به نظر می‌رسد در فهرست نهایی قرار می‌گیرد.

بر این اساس منز باید از بین تالیسکا، عبدالرزاق حمدالله و نورالدین امرابط یک بازیکن دیگر را برای حضور در فهرست آسیایی بر اساس نیازهای فنی خودش انتخاب کند».

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *