پوکر قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام با شکست تراکتور

پوکر قهرمانی پرسپولیس در سوپرجام با شکست تراکتور

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم فوتبال پرسپولیس، قهرمان لیگ برتر و تراکتور، قهرمان جام حذفی فوتبال در فصل 99-98 از ساعت 19:50 امروز (یکشنبه) دیدار سوپرجام را در ورزشگاه آزادی برگزار کردند که پرسپولیس با نتیجه یک بر صفر به برتری رسید. عیسی آل‌کثیر در دقیقه 61 موفق به گشودن دروازه تراکتور شد.

پرسپولیس با این قهرمانی موفق شد به چهارمین قهرمانی متوالی سوپرجام برسد. یکی از قهرمانی‌های پرسپولیسی‌ها با غیبت استقلال در ایران صورت گرفت که حضور آبی‌پوشان در اردوی ترکیه با رأی انضباطی قهرمانی را به پرسپولیس رساند. برتری مقابل نفت به عنوان قهرمان جام حذفی دیگر قهرمانی سرخپوشان بود و سومین جام پرسپولیس نیز به دلیل قهرمانی در هر دو جام لیگ برتر و جام حذفی بدون برگزاری مسابقه به این تیم اهدا شد. پرسپولیسی‌ها با برتری مقابل تراکتور به عنوان قهرمان جام حذفی فصل قبل موفق به کسب چهارمین قهرمانی متوالی خود در سوپرجام شدند.

ترکیب پرسپولیس: حامد لک، سیدجلال حسینی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، مهدی ترابی (88 – سیامک نعمتی (4+90 – علی شجاعی)، امید عالیشاه (71 – مهدی عبدی)، احسان پهلوان و عیسی آل‌کثیر (71 – شهریار مغانلو).

ترکیب تراکتور:محمدرضا اخباری، هادی محمدی، محمدرضا خانزاده، میلاد فخرالدینی، میثم تیموری (74 – اکبر ایمانی)، ابوالفضل رزاق‌پور، حمید بوحمدان، محمد قادری (74 – علی فتحی)، سامان نریمان جهان، مهدی تیکدری و محمد عباس‌زاده.

داور: علی صفایی

نیمه اول
دقیقه 12:
احمد نوراللهی که در فضای خالی یک سوم دفاعی تراکتور صاحب توپ شده بود، پس از ورود به محوطه جریمه و ارسالی به دهانه دروازه این تیم خطرساز شد، اما محمدرضا اخباری این توپ را دفع کرد.

دقیقه 13: محمد عباس‌زاده شوتی را روانه دروازه پرسپولیس کرد که حامد لک موفق به مهار این توپ شد.

دقیقه 18: شوت احمد نوراللهی به سمت دروازه تراکتور با واکنش خوب اخباری به کرنر رفت.

دقیقه 2+45: میلاد فخر‌الدینی با خطا روی مهدی ترابی از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 3+45: امید عالیشاه ضربه ایستگاهی از زاویه‌ای خوب را به سمت دروازه تراکتور زد که محمدرضا اخباری این توپ را دفع کرد.

نیمه دوم
دقیقه 49:
محمد عباس‌زاده قصد باز کردن دروازه پرسپولیس را داشت که ضربه او را حامد لک مهار کرد.

دقیقه 52: عیسی آل‌کثیر در یک سوم دفاعی تراکتور صاحب توپ شد که ضربه او پیش از ورود به دروازه توسط اخباری دفع شد.

دقیقه 53: مهدی تیکدری در موقعیتی مناسب برای باز کردن دروازه پرسپولیس قرار گرفته بود که شوت زمینی او از کنار دروازه پرسپولیس به بیرون رفت.

دقیقه 55: سعید آقایی با کارت زرد داور جریمه شد.

دقیقه 57: محمد عباس‌زاده می‌توانست در موقعیتی خوب با حامد لک تک‌ به تک شود که خروج به موقع دروازه‌بان پرسپولیس این موقعیت را از او گرفت.

دقیقه 58: احسان پهلوان روی کرنری که نصیب پرسپولیس شده بود، صاحب توپ شد و قصد باز کردن دروازه تراکتور را داشت که این بار هم اخباری مانع او شد.

دقیقه 61: پرسپولیسی‌ها روی یک ضد حمله با دو پاس محمدحسین کنعانی‌زادگان به امید عالیشاه و سپس عیسی آل‌کثیر صاحب موقعیت شدند که مهاجم سرخپوشان پس از عبور از خانزاده دروازه تراکتور را باز کرد.

دقیقه 72: محمد قادری با خطا روی مهدی عبدی و گرفتن ضد حمله پرسپولیسی‌ها از داور مسابقه کارت زرد دریافت کرد.

دقیقه 78: مهدی تیکدری به دلیل خطای خشن و ضربه زدن به سعید آقایی با کارت قرمز مستقیم داور از زمین مسابقه اخراج شد.

دقیقه 81: شهریار مغانلو دیگر بازیکنی بود که از داور مسابقه کارت زرد گرفت.

دقیقه 85: مهدی عبدی روی ارسال شهریار مغانلو می‌توانست با ضربه سر دروازه تراکتور را باز کند که محمدرضا اخباری توپ را از زیر طاق بیرون کشید و تن به کرنر داد.

دقیقه 4+90: سیامک نعمتی دقیقه 88 وارد زمین شده بود به دلیل مصدومیت قادر به ادامه دادن به بازی نبود و از زمین مسابقه بیرون رفت.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *