مخاطب جنجالی رادو در باشگاه پرسپولیس مشخص شد

مخاطب جنجالی رادو در باشگاه پرسپولیس مشخص شد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، بوژیدار رادوشوویچ دروازه‌بان کروات تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل عدم دریافت مطالبات خود تصمیم به ترک تمرینات پرسپولیس بازگشت به زادگاه خود شد.

رادو که در فصل جاری همچون چهار سال گذشته روی نیمکت سرخپوشان دوخته شده بود به دلیل بدهی خود از سال گذشته و فصل جاری تصمیم به ترک باشگاه گرفت.

او پس از رفتن به کرواسی مصاحبه‌هایی را علیه مدیران باشگاه و در رأس آنها جعفر سمیعی کرد تا هواداران این تیم را در جریان مشکلات خود قرار دهد.

دروازه بان دوم سرخ‌ها قبل از ترک ایران سه جلسه با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه برگزار می‌کند که در یکی از این نشست‌ها سمیعی نیز حضور داشته است. در این جلسات وعده‌های متعددی درباره زمان پرداخت بدهی باشگاه به رادو ارائه می‌شود که هیچ یک عملی نشده و همین موضوع باعث عصبانیت دروازه‌بان کروات پرسپولیس می‌شود.

عصبانیتی که در گفتگویش با ابراهیم شکوری معاون اجرایی باشگاه نیز بروز پیدا می‌کند و باعث می‌شود تا بحث بین طرفین بالا بگیرد.

شکوری که قصد داشت وعده جدیدی را بابت پرداخت طلب‌های رادو بدهد با صحبت‌های خود، کار را به ترک باشگاه از سوی رادو و در ادامه نوشتن نامه فسخ قرارداد از سوی این دروازه‌بان می‌کند.

او که هنوز نامه فسخ خود را به فیفا ارسال نکرده است در نامه خود به باشگاه خواستار عذرخواهی رسمی باشگاه در قبال خود شده و مطالبات کامل فصل گذشته به همراه این فصل را می‌خواهد.

مبلغی که حدود ۲۵۰ هزار دلار تا کنون است و سرخ‌ها توان پرداخت آن را فعلا ندارند تا حضور این بازیکن منوط به موافقت وی با وعده‌های جدید مجید صدری رئیس هیأت مدیره باشگاه در گفتگو مدیر برنامه‌هایش باشد.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *