مانچینی: مقابل سوئیس انتظار یک بازی سخت را دارم/ برای این بازی فقط در مورد یک چیز مردد هستم

مانچینی: مقابل سوئیس انتظار یک بازی سخت را دارم/ برای این بازی فقط در مورد یک چیز مردد هستم

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، روبرتو مانچینی سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا که تیمش بازی نخست خود در یورو 2020 را با تحمیل شکست 3 بر صفر به ترکیه پشت سر گذاشت، در بازی بعدی باید مردانش را مقابل سوئیس به میدان بفرستد. در این بازی آتزوری بدون دفاع راست مصدومش آلساندر فلورنتزی به میدان می‌رود، ضمن اینکه هنوز مشخص نیست که مارکو وراتی، هافبک میانی پاری‌سن‌ژرمن هم بتواند در ترکیب اصلی برای ایتالیایی‌ها به میدان برود.

پیروزی در این بازی آتزوری را به دور بعد می‌رساند اما مانچو تصور نمی‌کند که انجام این کار برای شاگردانش آسان باشد. او در نشست خبری پیش از بازی فردا شب تیمش (چهارشنبه) گفت: بازی مقابل سوئیس بازی سختی خواهد بود. آنها تیمی فوق‌العاده با کلی بازیکن هستند که می‌دانند چطور باید بازی کنند. سرمربی‌شان (ولادیمیر پتکوویچ) هم باتجربه است. به همین دلیل انتظار یک بازی سخت را دارم.

دومنیکو براردی و مارکو وراتی روز گذشته در تمرینات گروهی تیم ملی ایتالیا شرکت داشتند اما فلورنتزی برنامه‌‌ای انفرادی داشت. مانچو در این خصوص هم گفت: تنها تردیدی که من برای این بازی دارم، انتخاب جانشین فلورنتزی از میان رافائل تولوی و دی لورنزو است. یکی از آنها بیشتر در حملات شرکت می‌کند و دیگری در دفاع ما را بیشتر پوشش می‌دهد. وراتی هم سه چهار روزی هست که در کنار تیم تمرین می‌کند. ببینیم چه می‌شود. هنوز دو سه جلسه تمرینی دیگر داریم اما باید امیدوار باشیم که زمان کافی برای پی بردن به یک سر مسائل را داشته باشیم.

تیم ملی ایتالیا چهارشنبه شب از ساعت 23:30 به وقت تهران در ورزشگاه المپیکو به مصاف همسایه شمال خود خواهد رفت.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *