فینال اصلی بازی با بحرین است/ دریافت همان یک گل زنگ خطر است

فینال اصلی بازی با بحرین است/ دریافت همان یک گل زنگ خطر است

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

اکبر کارگرجم در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص دیدار تیم‌های ایران و هنگ کنگ اظهار داشت: این پیروزی برای شروع خوب بود و ملی پوشان کشورمان با این پیروزی خودشان را برای بازی‌های مهم‌تر مثل دیدار با بحرین گرم کردند. شاید با کمی اغراق بتوان گفت دیدار با هنگ کنگ یک بازی تدارکاتی و دست گرمی خوب بود.

مدافع پیشین تیم ملی ایران بیان داشت: گرچه انتظاری هم جز پیروزی برابر هنگ کنگ از تیم ملی ایران نمی‌رفت، اما خدا را شکر که این ۳ امتیاز را گرفتیم؛ چون به لحاظ جدولی این ۳ امتیاز برای شروع کار ما خیلی مهم بود.

کارگرجم تاکید کرد: ما از سد هنگ کنگ عبور کردیم تا در یک دیدار بسیار مهم که من آن را فینال اصلی تیم ملی ایران می‌دانم به بحرین برسیم. به دلیل شرایط میزبانی بازی‌ها، اصلی ترین رقیب ما بحرین است و فینال اصلی ما از بین این ۴ فینال، بازی با بحرین خواهد بود و تاکید می‌کنم که محکوم به پیروزی در این بازی مهم هستیم.

پیشکسوت فوتبال در خصوص تک گلی که برابر هنگ کنگ در این دیدار دریافت داشتیم بیان داشت: با اینکه این یک گل کاملاً اتفاقی بود، اما همین گل اتفاقی می‌تواند یک زنگ خطر باشد برای تیم ملی ایران در بازی‌های آینده. این نشان می‌دهد حتی یک لحظه غفلت مقابل تیمی مثل هنگ کنگ هم می‌تواند خطر آفرین باشد چه رسد به غفلت برابر تیم‌هایی مثل بحرین و عراق.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: نمی‌خواهم باز هم وارد این بحث شوم که حیف شد در بازی‌های رفت امتیازات مهمی را مقابل بحرین و عراق از دست دادیم و باز هم بحث ویلموتس و فدراسیون قبلی را پیش بکشم، اما واقعاً امروز ما باید حسرت آن بازی‌ها و امتیازات را بخوریم که به ناحق از دست دادیم.

وی در خصوص دیدار مقابل بحرین گفت: به جز مسائل فنی، ملی پوشان کشورمان باید حواس شان به حاشیه سازی های بحرین هم باشد. بحرینی‌ها استاد حاشیه سازی هستند و ممکن است این حاشیه سازی در نتیجه فنی هم تاثیر گذار باشد.

کارگرجم در خصوص ترکیب تیم ملی ایران و تعویض‌هایی که صورت گرفت بیان داشت: به عنوان یک پیشکسوت فوتبال سعی می‌کنم همیشه به سرمربی تیم ملی احترام بگذارم، به خصوص حالا که با نتیجه قابل قبولی هم به پیروزی رسیده‌اند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *