دلداری کارشناس بحرینی بعد از باخت به ایران/«سوزا» بازی‌خوانی نکرد

دلداری کارشناس بحرینی بعد از باخت به ایران/«سوزا» بازی‌خوانی نکرد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار مهر، «صدیق زوید» مربی و کارشناس فوتبال بحرین بعد از باخت تیم ملی این کشور مقابل ایران از هواداران بحرینی خواست که اعتمادشان را به سرمربی و بازیکنان از دست ندهند.

وی گفت: وقتی صحبت ما درباره ترکیب بحرین مقابل ایران است و سعی در سرزنش سرمربی داریم، پس باید او را در تمام مسابقاتی که از ابتدا در تیم بحرین حضور داشته، مقصر بدانیم. این سبک و روش سوزا است و نباید ارزش بازیکنان تیم ملی را دست کم بگیریم.

مربی و کارشناس فوتبال بحرین تاکید کرد: بله، بازیکنانی هستند که کمتر از حد انتظار ظاهر شدند اما نباید سوزا را به خاطر این موضوع مقصر بدانیم.

دلداری کارشناس بحرینی بعد از باخت به ایران/«سوزا» بازی‌خوانی نکرد
صدیق زوید

زوید با اشاره به سیستم بحرین در بازی با ایران تاکید کرد: در مورد روش بازی، مربی باید به جای سیستم ۳-۳-۴، از سیستم ۱-۳-۲-۴ استفاده می‌کرد. این روش به بستن خط میانی با بازیکنان محوری به جای باز کردن آن به روی بازیکنان ایران کمک می‌کرد.

کارشناس بحرینی افزود: بازی‌خوانی سوزا در بین دو نیمه درست نبود اما برعکس مربی ایران موفق شد از این روزنه استفاده کند و دو گل بزند. این باعث شد سوزا تغییراتی را ایجاد کند که خیلی دیر به نظر می‌رسید.

زوید در پایان گفت: کاری که سوزا در تیم ملی بحرین انجام داده، خوب است. این اولین باخت سوزا با بحرین در مرحله پلی آف است. باخت در دنیای فوتبال وجود دارد و اشتباه محاسباتی برای همه مربیان امکانپذیر است. این بدان معنا نیست که سوزا مربی خوبی نیست. برعکس؛ ما اعتماد زیادی به مربی، کادر فنی و همه بازیکنان داریم.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *