درگیری امباپه و ژیرو در اردوی تیم ملی فرانسه در آستانه آغاز یورو

درگیری امباپه و ژیرو در اردوی تیم ملی فرانسه در آستانه آغاز یورو

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از نشریه اکیپ فرانسه، در فاصله تنها یک روز به آغاز رقابت‌های یورو 2020، رختکن تیم ملی فرانسه دچار یک بحران کوچک شد که ممکن است روی عملکرد خروس‌ها در طول تورنمنت تأثیر منفی بگذارد.

طبق گزارش اکیپ اولیویه ژیرو و کیلیان امباپه پس از پیروزی اخیر تیم ملی فرانسه مقابل بلغارستان در بازی دوستانه سه‌شنبه شب، با یکدیگر وارد جنگ لفظی شده‌‌اند.

ماجرا از زمانی شروع شد که ژیرو پس از به ثمر رساندن دو گل از سه گل پیروزی فرانسوی‌ها برابر بلغارستان، مصاحبه‌ای انجام داد. او که حالا تنها 5 گل دیگر می‌خواهد تا به رکورد 51 گل تیری آنری به عنوان بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فرانسه برسد، در نشست خبری بعد از بازی با طعنه و کنایه درباره چند تن از هم‌تیمی‌هایش صحبت کرد و بیشتر از همه به کیلیان امباپه اشاره داشت. ژیرو از این بابت که در نیمه دوم هیچ کسی توپ را به او پاس نمی‌داد گلایه داشت اما از بنجامین پاوار و وسام بن‌یدر بابت پاس گل‌های‌شان قدردانی کرد. او همچنین گفت که اگر سایر موقعیت‌های تیم (اشاره به موقعیت‌های از دست رفته امباپه) هم به گل تبدیل می‌شد، پیروزی بهتری برای فرانسه رقم می‌خورد.

اظهارات مهاجم چلسی به مذاق امباپه خوش نیامد و طبق گزارش نشریه اکیپ مهاجم پاری‌سن‌ژرمن به هم‌تیمی‌هایش گفته که می‌‌خواهد یک نشست خبری بگذارد تا به ژیرو پاسخ دهد اما سرمربی تیم دیدیه دشان جلوی او را گرفته و خواسته که تمرکزش را فقط روی نبرد مقابل آلمان در نخستین بازی خروس‌ها در یورو 2020 بگذارد.

نشریه اکیپ در ادامه دلیل اختلاف ژیرو و امباپه را به رویکرد متفاوت بازی مهاجم جوان پاری‌سن‌ژرمن در نیمه اول و نیمه دوم نسبت داده است. در نیمه اول بازی فرانسه مقابل بلغارستان، امباپه به طور مرتب توپ را به بنزما می‌رساند اما با ورود ژیرو به زمین بازی رویکرد او فرق کرد و بیشتر به تکروی و امتحان کردن شانس خودش برای گلزنی رو آورد.

دشان در نشست خبری پس از بازی به این سؤال که آیا ورود ژیرو باعث آزردگی خاطر امباپه شده است، پاسخ داد و گفت که این موضوع ناشی از سؤ تفاهم بوده است که و هر بازیکن در منطقه‌ای خاص از زمین مسابقه تأثیرگذار است. در هر حال مبارزه امباپه و ژیرو، یکی از اولین شکاف‌هایی است که تیم ملی فرانسه از زمان روی کارآمدن دشان تجربه می‌کند.

تیم ملی فرانسه دوشنبه هفته آینده در گروه F یورو 2020 باید به مصاف آلمان برود.

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *