جریمه استقلال، مجیدی، غفوری و ترابی از سوی AFC

جریمه استقلال، مجیدی، غفوری و ترابی از سوی AFC

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، کمیته انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) آرای جدید خود را اعلام کرد که در بخشی از آن آمده است:

وریا غفوری به دلیل اظهارات بعد از دیدار مقابل الشرطه در نشست خبری که باعث بی‌احترامی شد، به 5 هزار دلار جریمه محکوم شد که 3 هزار و 750 دلار آن به مدت دو سال تعلیق شده. وی هزار و 250 دلار از این مبلغ را باید ظرف 90 روز پرداخت کند.

* فرهاد مجیدی به دلیل غیبت در نشست خبری پیش از دیدار با الدحیل، 10 هزار دلار جریمه شد که باید 2 هزار و 500 دلار از این مبلغ را طی 90 روز پرداخت کند.

* باشگاه استقلال به دلیل عدم تضمین حضور سرمربی خود در نشست خبری پیش از بازی با الدحیل، 10 هزار دلار جریمه شد که 2 هزار و 500 دلار باید در 90 روز پرداخت شود.

* مهدی ترابی بازیکن پرسپولیس به دلیل حضور دیرهنگام در نشست خبری و تأخیر 15 دقیقه‌ای در برگزاری نشست خبری قبل از مسابقه با الوحده، به پرداخت 2 هزار دلار جریمه نقدی محکوم شد که 500 دلار تعلیق‌ نشده آن را باید در 90 روز پرداخت کند.

* باشگاه پرسپولیس به دلیل بی‌احترامی، مسائل مربوط به تبعیض نژادی، به ممنوعیت از حضور تماشاگران از یک بازی خانگی این تیم در مسابقات باشگاهی AFC در ایران محکوم شد که این حکم، نباید در دیداری که به‌خاطر شیوع کرونا بدون تماشاگر برگزار می‌شود، اجرا شود. این باشگاه همچنین باید جمعاً مبلغ 17 هزار و 500 دلار پرداخت کند.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *