توافق منچستریونایتد با سانچو/ دورتموند از موضعش کوتاه نمی‌آید

توافق منچستریونایتد با سانچو/ دورتموند از موضعش کوتاه نمی‌آید

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم، باشگاه منچستریونایتد مصمم به جذب جیدون سانچو از بوروسیا دورتموند است، به همین منظور سخت در تلاش برای عملی کردن این انتقال در این تابستان است. طبق گزارش فابریتزیو رومانو خبرنگار سرشناس ایتالیایی و کارشناس نقل‌وانتقالات اروپا، منچستریونایتد با سانچو و مدیر برنامه‌هایش به توافق رسیده اما دورتموند حاضر نیست به رقمی کمتر از 95 میلیون یورو هافبک انگلیسی‌اش را بفروشد.

«بلیچیر ریپورت» هم خبر از توافق منچستریونایتد با سانچو برای عقد قراردادی تا سال 2026 داده است. نشریه آلمانی «بیلد» هم گزارش داد؛ باشگاه منچستریونایتد پیشنهادی 70 میلیون یورویی بابت این هافبک انگلیسی به دورتموند داده که طرف آلمانی آن را رد کرده است.

 منچستریونایتد تابستان گذشته به دنبال این بازیکن بود اما در نهایت با دورتموند به توافق نرسید. این باشگاه انگلیسی تابستان گذشته حاضر نشد رقمی بیش از 80 میلیون یورو بابت سانچو بپردازد و در مقابل دورتموند هم حاضر نشد از موضع 120 میلیون یورویی خود کوتاه بیاید.

سانچو 21 ساله که تا سال 2023 تحت‌ قرارداد بوروسیا دورتموند است، فصل اخیر در 38 بازی از رقابت‌های مختلف آمار 16 گل‌زده و 21 پاس‌گل را از خود برجای گذاشت.

منبع: shemale-asia.com


دیدگاه‌ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *