اطلاعیه باشگاه استقلال درباره مسائل خصوصی‌سازی و شایعات اخیر

اطلاعیه باشگاه استقلال درباره مسائل خصوصی‌سازی و شایعات اخیر

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرگزاری تسنیم و به نقل از سایت باشگاه استقلال، در روزهای اخیر اخبار کذبی در مورد باشگاه استقلال منتشر شده که نگرانی هواداران را به دنبال داشته است. در همین رابطه باشگاه استقلال اطلاعیه‌ای صادر کرد که به شرح زیر است:

«با توجه به اینکه سرمایه ثبت‌شده باشگاه استقلال در فرایند اصلاح اساسنامه بیش از 719 میلیارد تومان است و ارزش کارشناسی امروز باشگاه با توجه به املاک و دارایی‌ها و برند، حداقل دو برابر سرمایه ثبتی ارزش‌گذاری شده است، بنابراین وجود بدهی‌های احتمالی و قطعی که کمتر از پنج درصد از ارزش کارشناسی امروز باشگاه است، براساس قانون تجارت، به هیچ وجه تهدیدکننده موجودیت حقوقی و قانونی این باشگاه مردمی نیست. مضاف بر اینکه واگذاری سهام از طریق بورس صرفاً به هواداران عزیز که سرمایه اصلی این باشگاه هستند خواهد بود و هواداران محترم با خرید سهام استقلال نقش پررنگ‌تری در تصمیمات آتی ایفا می‌کنند.

لازم به توضیح است که واگذاری سهام باشگاه استقلال از طریق سازمان خصوصی‌سازی و سازمان بورس و اوراق بهادار، با مصوبه هیئت واگذاری و با رعایت تشریفات کامل قانونی صورت می‌گیرد و در مرحله ابتدایی صرفاً 15 درصد سهام باشگاه برای کشف قیمت واگذار خواهد شد. 

باشگاه استقلال همچنین بدین وسیله اخبار و حواشی ایجاد شده که موجب تکدر خاطر هواداران شده را به شدت تکذیب و اعلام می‌کند با عوامل پخش‌کننده شایعات اخیر که شناسایی شده‌اند، از طریق محاکم قضایی برخورد قانونی می‌شود».

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *