ادامه نارضایتی بازیکنان استقلال؛ مشکلات همچنان وجود دارد

ادامه نارضایتی بازیکنان استقلال؛ مشکلات همچنان وجود دارد

به دنیای ورزش شاملس آسیا خوش امدید
یه پست جدید دیگر از مجله ورزشی شاملس آسیا تقدیم میکند

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته بازیکنان تیم فوتبال استقلال در پیامی مشترک در اینستاگرام از نبود امکانات و پرداخت نشدن مطالبات انتقاد و اعلام کردند تنها به خاطر هواداران در تمرینات شرکت می‌کنند. 

اوضاع در تمرینات استقلال تعریفی ندارد، به طوری که عدم نبود امکانات اولیه صدای بازیکنان را در آورده است. چندی پیش بود که فرهاد مجیدی، گفت نصرالله عبداللهی و فرزاد مجیدی برای تغذیه تیم از جیب‌شان خرج می‌کنند. همچنین خبر می‌رسد که بازیکنان برای داشتن البسه نیز دچار مشکل شده‌اند، به طوری که در بازی تدارکاتی مقابل پیکان، به آنها گفتند باید مراقب باشند پیراهن‌های‌شان پاره نشود، چون باید با همین پیراهن در دیدار رسمی به میدان بروند.

اگر چه هفته گذشته هیئت مدیره استقلال با مجیدی تشکیل جلسه داد و به او اطمینان دادند که نگران وضعیت نقل‌وانتقالات نباشد، اما بحث اصلی این روزهای تیم نبود امکانات است. در میان این مشکلات، خبر می‌رسد که یکی دو بازیکن نیز طبق بندهای قراردادشان به باشگاه برای پرداخت مطالبات خود اخطار داده‌اند.

علاوه برمشکلاتی که مجیدی دارد، چند بازیکن تیم به نام‌های فرشید اسماعیلی و داریوش شجاعیان مصدوم هستند. شیخ دیاباته نیز به ایران بازنگشته و مشخص نیست از نظر بدنی چه وضعیتی دارد. 

منبع: shemale-asia.com


Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *